Екскурсія до 27 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області!

12 лист. 2019
8 листопада 2019 року з метою профілактичної роботи щодо попередження травматизму невиробничого характеру, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, підвищення рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності учні школи відвідали 27 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області. Під час екскурсії учні продовжили знайомство з правилами пожежної безпеки, розширили уявлення про роботу співробітників ДСНС, про способи гасіння пожежі та познайомились з транспортом спеціального призначення, закріпили знання про причини пожежі та запобігання її і правильні дії під час пожежі.