12 бер. 2024

Що потрібно знати про реєстрацію на НМТ-2024

14 березня о 9.00 розпочнеться реєстрація для участі у НМТ-2024, яка триватиме до 11 квітня включно. Реєстрація відбудеться у безпаперовій формі.
11 бер. 2024

У нашому ліцеї пройшла зустріч з психологом, травматерапевтом Омговицькою Іриною "Тренинг психологічної підтримки"

Зустріч вчителів ХЛ № 100 з психологом, травматерапевтом Омговицькою Іриною "Тренинг психологічної підтримки"

День Державного Гімну України

Перше публічне виконання пісні «Ще не вмерла України і слава, і воля» відбулось 10 березня 1865 року в Перемишлі як завершальний номер концерту, присвяченого Тарасові Шевченку. Саму тому ця дата вибрана як День Державного Гімну. На платівку гімн вперше був записаний у кельнському відділенні «Грамофону» в жовтні 1910 року у виконанні Модеста Менцинського.
10 бер. 2024

Вітаємо переможців 6-а класа Зубенко Емілію та Безпалого Артема у Всеукраїнському конкурсі до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

6-А взяв участь у Всеукраїнському конкурсі до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Перші переможці є!
10 бер. 2024

Вчитель 2-А класу Бурцева О.О. провела урок, присвячений 210-ій річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка.

У 2а класі було проведено урок, присвячений 210-ій річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка. Діти переглянули фільм "Маленьким про великого Тараса", перевірили свою увагу в грі "Так чи ні", продемонстрували знання віршів Кобзаря у цікавій вікторині, прочитали вірші напам'ять.
9 бер. 2024

Класний керівник 6-А класу Карпінська Г.П. провела виховну годину до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

8 бер. 2024

Дорогі жінки Харківського ліцею №100! Зі Святом весни, з 8 Березня !

Щиро вітаємо з 8 Березня! Бажаємо весняного настрою, чудових подарунків та сюрпризів, кохання та процвітання!Вчителі, найкращі, милі, З 8 Березня всіх вас! Привітаємо щосили Представниць яскравих враз! Всім бажаємо удачі І натхнення у житті, Успіхів, любові, миру, Безліч квітів й почуттів!
8 бер. 2024

Вибір підручників для учнів 7-х класів

Вчителі ліцею завершили вибір підручників для учнів 7-х класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів, представлених на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
7 бер. 2024

Вітаємо учня 7-А класу, Кравченко Дмитра, який за результатами змагань у Полтаві увійшов в збірну Харківської області з плавання. Буде відстоювати честь області на Чемпіонаті України. Так тримати!!!

6 бер. 2024

Конференція «FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті»

Національний банк України, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Міністерство освіти і науки України за підтримки Проєкту USAID «Інвестиції для стійкого бізнесу» запрошують керівників навчальних закладів, учителів, представників медіа та всіх причетних до навчання фінансової грамотності взяти участь у онлайн-конференції «FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті», яка відбудеться 20 березня 2024 року.