27 жовт. 2022

Посібники для учнів

Сьогодні учні школи отримали тематичні посібники з мінної безпеки!
27 жовт. 2022

Вперше в Україні — національний тест з медіаграмотності.

Під час Глобального тижня медіаграмотності Фільтр, національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України, спільно з програмою USAID «Мріємо та діємо» та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», які виконуються IREX, проведе національний тест з медіаграмотності.
26 жовт. 2022

Методичне об'єднання класних керівників.

26.10.2022 року відбулось засідання методичного об'єднання класних керівників.
25 жовт. 2022

Участь дітей в профорієнтаційному заході "Канікули з Політехом"

25 жовт. 2022

25 жовтня у багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день боротьби жінок за мир.

Світове суспільство святкує цю подію в рамках Тижня дій за роззброєння, який щорічно розпочинається 24 жовтня. Історія свята пов'язана з діяльністю Міжнародної демократичної федерації жінок.
24 жовт. 2022

Оголошення!!! До уваги учасників освітнього процесу.

З 24.10 по 30.10.2022 триватимуть осінні канікули
22 жовт. 2022

Профілактичний захід щодо запобігання булінгу.

Що таке булінг (цькування)? Які його прояви? Які причини та наслідки булінгу (цькування)? Як правильно реагувати вчителю/вчительці, учню/учениці, коли він/вона стають учасниками ситуації? Проведено профілактичний захід з учнями щодо запобігання булінгу.
21 жовт. 2022

Години спілкування у Закладі освіти щодо правил поведінки під час осініх канікул

Проведена виховна година у 1-А та 7-Б класах щодо правил поведінки під час осінніх канікул
20 жовт. 2022

До уваги учасників освітнього процесу!

Доводимо до вашого відома, що в закладі працює практичний психолог.
20 жовт. 2022

Нагорода за проєкт у ІІ Всеукраїнському творчому конкурсі ''До Дня Українського Казацтва"

Номінація- комп'ютерна графіка "Слава Україні - Козакам Слава!" щодо Дня захисника та захисниці України. Озерова Раїса, 9-а клас