26 лют. 2024

26.02 учениця 10-Б кл.Семенець Д. прийняла участь у тестуванні на рівень володіння української мови у рамках всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови.

26 лют. 2024

Учитель 1-А класу Теренко О.А. провела виховну годину до Дня народження Лесі Українки

26 лют. 2024

Украинский Вітаємо Сінах Анастасію, ученицю 7-А класу з lll місцем у lll (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Велике спасибі вчителі Стрельникової І.М. за підготовку Насті до олімпіади!
26 лют. 2024

Уениця 10-Б класу Семенець Даша прийняла участь у тестуванні на рівень володіння української мови у рамках всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови.

Учениця 10-Б класу Семенець Д. прийняла участь у тестуванні на рівень володіння української мови у рамках всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови.
25 лют. 2024

152 роки від Дня народження Лесі Українки

Справжнє ім’я Лесі Українки – Лариса Косач- Квітка. У колі сім’ї її називали Лесею, тож вона вибрала цей більш милозвучний варіант. А псевдонім “Українка”, який запозичила у дядька Михайла Драгоманова, котрого любила і дуже поважала, вперше використала у 13 років. Драгоманов на початках свого творчого й політичного життя підписувався як “Українець”, а дівчина хотіла бути схожою на нього.
25 лют. 2024

В ліцеї №100 є два Чемпіона України з таеквон-до ІТФ, Чичуріна Анастасія і Винокуров Микита, а також бронзова призерка Долгошеєва Софія! Діти будуть представляти нашу країну на Чемпіонаті Європи в 2024 році! Є чим пишатись! Підтримаємо наших олімпійців!
24 лют. 2024

Happy Paw запрошує долучитися до міжнародного заняття доброти

Фонд Happy Paw запрошує педагогів і вихованців закладів дошкільної освіти долучитися до III Міжнародного заняття доброти про гуманне й відповідальне ставлення до тварин, яке відбудеться з 26 лютого до 1 березня 2024 року. Захід традиційно проводиться за підтримки Міністерства освіти та науки України.
23 лют. 2024

Учні 10-б класу Сиротюк В. та Семенець Даша взяли участь у онлайн-вікторині "Рятівник"

Учні 10-б класу Сиротюк В. та Семенець Даша взяли участь у онлайн-вікторині" Рятівник" (Джура)
23 лют. 2024

До уваги випускників, батьків та вчителів!

КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ НМТ-2024
23 лют. 2024

Всеукраїнський конкурс написання есе “Війна за СВІЙ шлях”

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу написання есе “Війна за СВІЙ шлях”