Нова українська школа

Нова українська школа (НУШ) - це ключова реформа Міністерства освіти і науки.
Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Закон України "Про освіту"
Постанова КМУ від 21.02.2018 № 87 "Про затвердження Державного стандарту початкової освіти"

Новий Державний стандарт початкової загальної освіти (презентація Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич на всеукраїнській серпневій конференції)

Наказ МОН України від 08.10.2019 № 1273 "Про затвердження типових освітніх програм для 3-4 класів закладів загальної середньої освіти"

Наказ МОН України від 08.10.2019 № 1272 "Про затвердження типових освітніх програм для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти"

Наказ МОН України від 27.08.2019 № 1154 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів другого класу"

Наказ МОН України від 20.08.2018 № 924 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у Новій українській школі" Свідоцтво досягнень

Наказ МОН України від 20.08.2018 № 923 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо адаптаційного періоду для учнів першого класу у Новій українській школі"

Свідоцтво досягнень

Методичні рекомендації щодо формувального оцінювання учнів 1 класу. Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 18.05.2018 № 2.2-1250 та від 21.05.2018 №2.2-1255

Лист МОН від 22.05.2018 № 1/9-332 "Щодо затвердження типових освітніх програм, особливостей записів в Класному журналі, пов'язаних з впровадженням інтегрованого навчання"

Наказ МОН від 23.03.2018 № 283 “Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи”

Наказ МОН України від 15.01.2018 № 34 “Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи”

Наказ МОН України від 13.07.2017 № 1021 "Про організаційні питання запровадження Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня"

Лист Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 29.01.2018 № 01-32/420 "Про підготовку педагогів області для роботи в умовах Нової української школи з 01.09.2018

Наказ Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради від 03.02.2018 № 52 "Про підготовку педагогів району в умовах Нової української школи з 01.09.2018

Освітній проєкт "Модернізація початкової освіти"

Бурцева Ольга Олександрівна, вчитель початкових класів, є тренером педагогічних працівників, які навчали учнів 1-х класів у 2018/2019, 2019/2020 навчальних роках.

Використання дидактичних матеріалів на уроках, отриманих  за рахунок державної субвенції

і місцевого бюджету

У вересні 2020 року школа отримала  за рахунок державної субвенції і місцевого бюджету комплекти парт та стільців

в рамках нової української школи

У серпні 2020 року школа отримала  за рахунок державної субвенції і місцевого бюджету ноутбуки, принтери, проектори, дидактичні матеріали в рамках нової української школи

У липні - серпні 2019 року школа отримала  за рахунок державної субвенції і місцевого бюджету комплекти парт та стільців, дидактичні матеріали в рамках нової української школи

У грудні 2018 року школа отримала зошити з української мови до підручника Коваленка "Українська - це легко" - завдання для уроків + випуск "Джерело" для заступників директорів

У грудні 2018 року школа отримала  за рахунок державної субвенції і місцевого бюджету комплекти парт та стільців, робочі місця вчителів, проектор в рамках нової української школи

У жовтні 2018 року школа отримала  за рахунок державної субвенції і місцевого бюджету дидактичні матеріали та наочності в рамках нової української школи.

1-і класи школи отримали  за рахунок бюджету "Комп'ютеризоване робоче місце вчителя початкової школи":

1. Ноутбук - 2 шт.

2. Пристрій багатофункціональний Epson - 2 шт.

3. Ламінатор Agent LM-A4 250 - 2 шт.

4. Папір А-4 - 20 пач.

5. Плівка для ламінтара (А4) - 2 пач.

6. Плівка для ламінатора (А5) - 2 пач.

Комплект створено за стандартами Нової української школи.Кожне робоче місце учителя 1-х класів обладнано сучасною технікою.