комунальний заклад "Харківський ліцей №100 Харківської міської ради"

Організації з питань захисту прав дітей

УСТАНОВИ, СЛУЖБИ  ТА ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДІТЕЙ В КИЇВСЬКОМУ РАЙОНІ м. ХАРКОВА

Назва установи

Адреса, телефон

Особистий прийом

Служба у справах дітей по Київському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради (ССД)

м. Харків, вул. Чернишевська, 55
(4 поверх)
700 03 85
Начальник ССД

МАТВІЇВ ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА
Заступник директора Департаменту – Начальник Служби у справах дітей по Київському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

700 03 42
Сектор ССД з питань захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (опіка)

Павленко Галина Миколаївна
Заступник начальника ССД - завідувач сектору ССД по Київському району з питань захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (опіка)

Кравченко Анна Вадимівна
Головний спеціаліст сектору ССД по Київському району з питань захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Коваленко Наталія Василівна

700 04 21
Сектор ССД з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства (профілактика)

В’юнник Оксана Олексіївна
Завідувач сектору ССД по Київському району з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства (профілактика)

Погонцева Олена Вікторівна
Головний спеціаліст сектору ССД з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства (профілактика)

Оганова Вікторія Василівна
Головний спеціаліст-юрисконсульт сектору ССД з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства щодо дітей Служби у справах дітей по Київському району

Відділ соціальної роботи по Київському району Харківського міського центру «Довіра»

м. Харків, вул. Алчевських, 5
725 19 37
725 19 38
725 19 39

Начальник відділу соціальної роботи по Київському району
ДОРОФЄЄВА СВІТЛАНА ВАЛЕРІЇВНА

Сектор ювенальної превенції Харківського районного управління поліції № 1 ГУ НП в Харківській області (СЮП ХРУП)

м. Харків, вул. Алчевських, 49

Тимчасово виконуючий обов'язки начальника сектору ювенальної превенції ХРУП № 1
Покас Іван Володимирович

Донець Валерія Павлівна
(063522 28 18)

Масленко Марта Миколаївна
(099190 31 01)

Гладун Анатолій Юрійович
(0987080146)

Комітет у справах сім`ї, молоді та спорту Київського району м. Харкова (КССМС)

м. Харків, вул. Чернишевська, 55
(4 поверх)