комунальний заклад "Харківський ліцей №100 Харківської міської ради"

Заходи 2017/2018 навчальний рік (архів)

16.05.2018 Воркшоп, присвячений Міжнародному Дню світла

13.05.2018

День матері

День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Виховні години

5-А клас

"Найсвятіше слово - мама"

5-Б клас

"День матері в Україні"

Районний проект "Квітка пам'яті" з нагоди відзначення Дня памяті та примирення

07.05.2018

Шановні воїни-визволителі! Дорогі друзі! У день річниці славної Перемоги бажаємо вам міцного здоровя, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє вашого міста і рідної нашої України! Нехай на нашій землі завжди панує мир, спокій та добро!
Зі святом вас!

03.05.2018

Привітання з Днем Перемоги

Шановні ветерани! Щиро вітаємо Вас із Днем премоги!
Від всієї душі поздоровляємо зі святом Перемоги! Бажаємо мирного неба, ясного сонця та всього самого найкращого! Нехай завжди вас оточує мир, здоров’я та щастя!

26 квітня

День Чорнобильської трагедії

27.04.2018 Загальношкільний захід про трагедію віку – вибух на ЧАЕС

«Мужність і біль Чорнобиля»

Людство прагне Всесвіт осягнути.
І себе у ньому зрозуміть.
А тривожне „ бути чи не бути?”
Страшно над планетою висить.
На землі, у домі вселюдському,
Протиріч і негараздів тьма.
Будьмо,люди, обережні в ньому.
Іншого житла у нас нема.

Перегляд документального фільму.

06.04.2018 Змагання з човникового бігу до Міжнародного Дня спорту

02.04.2018 перший урок, присвячений правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Участь у студентсько-учнівській науковій конференції «Навчальний заклад: історія та сучасність» 27.03.2018

Творчі роботи учнів 1-4-х класів

Святковий концерт, присвячений "8 Березня"

15.03.2018 Інтегрований урок

з української літератури у 5-х класах "Зірка Мензатюк "Таємниця козацької шаблі"

14.03.2018 Спортивне свято "Веселі старти" у 1-А класі

130-річниця з дня народження А.С.Макаренка

В Україні 24 грудня 2017 року відзначали 80-ту річницю з дня народження

В’ячеслава Максимовича Чорновола (1937-1999 рр.)

На виконання Указу Президента України від 1 грудня 2017 року № 397 «Про відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола» в закладі в січні - лютому 2018 року проведено  заходи щодо вшанування пам’яті державного діяча, видатного українського політика,  публіциста, літературного критика, правозахисника та Героя України (посмертно):

у шкільній бібліотеці  організовано виставку «В’ячеслав Чорновіл – провісник духовної свободи», присвячену діяльності В’ячеслава Чорновола;

класними керівниками проведено бесіди з учнями 10-11 класів, перегляд документального фільму «Обличчя української історії. В'ячеслав Чорновіл» (за розкладом виховних годин);

26 лютого вчитель історії  Панченко Аліна Григорівна для учні 11-го класу  провела інформаційну хвилинку, присвячену 80-й річниці  від дня народження Чорновола В’ячеслава Максимовича.

День відкритих дверей Національного університету цивільного захисту України

День безпечного Інтернету

Відзначення Дня Соборності України!

Спортивні змагання серед 5-х класів з баскетболу та естафети з елементами баскетболу (10.01.2018)

Культпохід учнів 3-Б класу до театру "Мадригал" (10.01.2018)

Екскурсія 8-А класу на "7 телеканал" (05.01.2018)

Культпохід 5-Б класу до Палацу студентів ХПІ 03.01.2018