19 квіт. 2012
18 квітня 2012 року у школі відбулася Х науково – творча конференція учнів 5 – 11 класів, присвячена 149-річниці з дня народження В. І. Вернадського!

18 квітня 2012 року у школі відбулася Х  науково – творча конференція учнів 5 – 11 класів,  присвячена 149-річниці  з дня народження  В. І. Вернадського!

На конференції були присутні:

- учні 6-11 класів нашої школи;

- учні 11-х класів, учителі Аерокосмічного ліцею на базі ХАІ;

- гості: Давиденко Андрій Анатолійович, завідувач лабораторії низьких температур ХНУ ім. В.Н.Каразіна; Більчук Наталія Леонідівна, кандидат філосовських наук, доцент ХНАУ ім. М.Є.Жуковського "ХАІ"; Тондій Лариса Дмитрівна, заступник директора Аерокосмічного ліцею на базі ХАІ.

Переможцями стали: І місце - Юхименко  Вікторія, 11-А клас, ІІ місце - Семенова Дар'я, 10-А клас, ІІІ місце - Ткачов Анатолій, Синжеряк Дмитро, Водолажченко Сергій, учні 11 класів Аерокосмічного ліцею на базі ХАІ.

Також були визначені переможці в номінаціях:

- "Найемоціональніший виступ" - Бурцева Єлизавета, учениця 6-А класу, Свидло Андрій, учень 8-А класу;

- "Найактивніший учасник" - Дьомін Євген, учень 11-В класу Аерокосмічного ліцею на базі ХАІ, Хромюк Іларіон, учень 10-А класу;

- "Найцікавіша презентація" - Зімнєва Катерина, учениця 11-А класу, Беседіна Ольга, учениця 11-А класу;

- "За патріотизм" - Шакшин Андрій, учень 8-А класу, Жигальцев Станіслав, учень 8-А класу, Князєв Геннадій, учень 8-А класу, Беседіна Ольга, учениця 11-А класу.