Державна атестація закладу освіти

Згідно з наказом управління освіти від 10.02.2016 №51 «Про  результати  державної атестації  Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 імені А.С. Макаренка Харківської міської ради Харківської області» вищезазначений навчальний заклад  визнаний атестованим і має право на надання початкової   загальної   освіти,   базової   загальної   середньої   освіти,   повної  загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.

Вітаємо колектив, учнів, батьків Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 імені А.С.Макаренка Харківської міської ради Харківської області.

"Про    проведення    державної атестації Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 імені А.С. Макаренка Харківської міської ради Харківської області"

"Про внесення змін до наказу «Про    проведення    державної атестації Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 Харківської міської ради Харківської області» від 04.11.2015 № 313"

"Про внесення змін до наказу «Про проведення державної атестації Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 Харківської міської ради Харківської області» від 04.11.2015 № 313"

Відкрита публічна презентація директора школи