Відбір підручників

На засіданні педагогічної ради 26.03.2024 здійснено вибір посібників для учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти,  яким надається гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2024 році.

На засіданні педагогічної ради 21.02.2024 здійснено вибір посібників для учнів 7-х класів закладів загальної середньої освіти,  яким надається гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2024 році.

На засіданні педагогічної ради 17.01.2024 здійснено вибір посібників для учнів 2-х класів закладів загальної середньої освіти,  яким надається гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2024 році.

/uploads/editor/20/11195/sitepage_318/files/2_klas.pdf

На засіданні педагогічної ради 22.12.2023 здійснено вибір посібників для учнів 1-х класів закладів загальної середньої освіти,  яким надається гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2024 році.

/uploads/editor/20/11195/sitepage_318/files/zamovlennya_posibnikiv_1_.pdf

На засіданні педагогічної ради 04.05.2023 здійснено вибір підручників для 10-х класів закладів загальної середньої освіти,  яким надається гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2023 році.

/uploads/editor/20/11195/sitepage_318/files/protokol_pedradi_traven_2023.doc

Результати вибору

На засіданні педагогічної ради 24.03.2023 здійснено вибір підручників для 5-6 -х класів закладів загальної середньої освіти,  яким надається гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2023 році.

Протокол педагогічної ради.

На засіданні педагогічної ради 16.02.2023 здійснено вибір підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти,  яким надається гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2023 році.

/uploads/editor/20/11195/sitepage_318/files/pidruchniki_2023_1_klas.pdf

На засіданні педагогічної ради 05.01.2022 здійснено вибір підручників для 9 класу(конкурсних та підручників для повторного видання).

Результати вибору

На засіданні педагогічної ради 11.03.2021 здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 8 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних).

Результати вибору підручників для 8 класу

Результати вибору

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 30.12.2020 №1/9-716 "Щодо забезпечення виконання наказів МОН від 24 вересня 2020 року №1184 (зі змінами) та від 24 вересня 2020 року №1174 (зі змінами)" здійснено відбір електронних версій оригінал макетів підручників для 4 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освти і педагогічних працівників.

Результати вибору підручників для 4 класу

Результати вибору

електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу, поданих на конкурсний відбір підручників

(крім електронних)