Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників!

9 бер. 2021
Шановні батьки майбутніх першокласників, запрошуємо взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2021 року.

Збори - на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти».

Захід відбудеться за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та на виконання обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019–2023 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 06 грудня 2018 року № 817-VIІ.

Учасники зборів у зручний для себе час зможуть ознайомитися з нормативним документом, що регламентує порядок прийому дітей до 1 класу, інформаційними матеріалами з питань готовності дітей до школи та порадами щодо створення умов для успішної адаптації дітей до нових умов, заповнити анкету та поставити свої запитання модераторам Інтернет-зборів можна за посиланням.