Посилення карантинних обмежень на території міста Харкова!

9 квіт. 2021
Відповідно до рішення позачергового засідання Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні з 00:00 11 квітня Харків і область переводяться у «червону зону» до особливого розпорядження. Учні 5-11-х класів продовжують навчання за дистанційною формою. Заняття учнів початкової школи та діяльність закладів дошкільної освіти проводяться з суворим дотриманням протиепідемічних заходів.

Заборонено роботу закладів культури, зокрема театрів та кінотеатрів, прийом відвідувачів у закладах громадського харчування (дозволяється робота навинос), діяльність непродовольчих ринків та магазинів.

З огляду на поточну епідемічну ситуацію на території міста Харкова, зокрема, дозволяється робота магазинів і супермаркетів, в яких 60% складають продовольчі товари. Міський транспорт продовжить роботу з 50%-вою наповнюваністю, тобто у салоні має бути заповнено не більше 50% місць для сидіння.

За матеріалами сайту https://city.kharkov.ua