Конкурс дитячих малюнків

22 квіт. 2021
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків на пожежну та техногенну тематику "Пожежі краще запобігти"

21 квітня рятувальники Київського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області завітали до учнів школи аби привітати ученицю 2-А класу Валежну Анастасію, яка посіла І місце у першій віковій категорії обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків на пожежну та техногенну тематику "Пожежі краще запобігти".  За це досягнення вона була нагороджена грамотою Харківської обласної організації Добровільного пожежного товариства. А також рятувальники привітали інших школярів, які брали участь у конкурсі.