День пам'яті про Чорнобильську катастрофу!

26 квіт. 2021
Чорнобиль. Скільки болю і страждань в цьому слові... Ранок 26 квітня 1986 року раз і назавжди змінив світ. Так... Саме увесь світ, а не лише Україну. Про наслідки Чорнобильської катастрофи можна говорити довго, однак світ все ж пам'ятає про неї. Це підкреслюється не лише відзнятими фільмами і серіалами, написаними книгами та спорудженими пам'ятниками, але й свіжими квітами біля меморіалів жертв та ліквідаторів аварії, які кожного року 26 квітня з'являються у їх підніжжя. 8 грудня 2016 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію про відзначення міжнародного дня пам'яті аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

З нагоди відзначення Дня Чорнобильської трагедії в закладі сьогодні пройшли виховні години в початковій школі та в дистанційному форматі для старшої школи: "Цю трагедію ми не забудемо ніколи!", "Трагедія ХХ віку", "Запали свічку пам'яті".