З 11 травня 2021 року, учні 5-11-х класів приступають до навчальних занять у приміщенні школи!

6 трав. 2021
З 06 травня 2021 року поновлюються заняття у закладах позашкільної освіти. З вівторка, 11 травня 2021 року, учні 5-11-х класів приступають до навчальних занять у приміщенні школи. Заклади дошкільної освіти та 1-4-ті класи закладів загальної середньої освіти продовжують працювати у штатному режимі.

Поновлення традиційних занять пов'язано з переведенням до "жовтої" карантинної зони Харківської області рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням короновірусної хвороби відображено у постанові Головного державного санітарного лікаря України від 23.04.2021 № 4.