Вісімнадцята, наукова конференція ім. В.І. Вернадського!

18 трав. 2021
14 травня 2021 року в нашій школі відбулася щорічна, вже вісімнадцята, наукова конференція ім. В.І. Вернадського. Проведенню конференції передувала велика організаційна і підготовча робота. 18 учнів з п’ятого по 10 клас представили на ній 22 роботи. Теми доповідей були найрізноманітніші: проблеми екології, питання, пов’язані з вивченням змін клімату і особливостями людського організму, історичні дослідження, інформаційні технології, фізичні явища.

Підготовкою учнів до конференції керували вчителі хімії, біології, математики, фізики, музичного і образотворчого мистецтва, історії, географії. Найкращими було визнано доповіді учениці 9-Б класу Дмитренко П. і учнів 10-А класу Гребенікової М. і Хорунжего А. Але і всі інші учасники представили цікаві, змістовні, добре підготовлені матеріали, за що були нагороджені дипломами, грамотами і пам’ятними подарунками.