Випускний вечір!

26 черв. 2021
Випускний вечір – це час прощатися зі школою, вчителями та друзями, а ще це початок нового, вже дорослого життя для вчорашніх школярів. Сьогодні, 26 червня 2021 року, учні 11-А класу отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту, два учні нагороджені срібною медаллю. На святі були присутні методист центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Свідєрська Н.П., голова об'єднання батьків учів школи Залозна С.П., адміністрація школи, вчителі, батьки.

Діти, хочемо побажати вам жити яскраво і цікаво, впевнено і стрімко бігти назустріч своїм мріям, завжди досягати всього, що було задумано. Удачі на шляху пізнання улюбленої професії, успіхів у всіх творчих і ділових задумках.