У Харкові стартує соціальний проєкт «Картка харків'янина»

6 лип. 2021
Кожен здобувач освіти нашого закладу освіти незабаром зможе отримати «Картку харків'янина».

"Картка харків'янина" - це унікальний для України проєкт із впровадження персональної карти жителів міста для отримання привілейованого доступу до системи муніципальних і комерційних послуг. За цією карткою кожен харків'янин зможе отримати особливі привілеї - товари за зниженими цінами, абонементи, пропуски, спеціальні пропозиції.

У порівнянні з усіма іншими містами, це крок вперед. Ця картка увійде в кожен дім, вона буде видана всім жителям міста Харкова. Картка дасть можливість безкоштовного входу до зоопарку, за нею можна буде придбати товари за соціальною ціною в супермаркетах, комунальних аптеках і заправках. Згодом за карткою здійснюватиметься пільговий проїзд у громадському транспорті.

Як повідомив керівник КУ «Офіс реформ Харкова» Павло Столбовий, який курирує цей проєкт, отримати картку зможе кожен здобувач освіти міста Харкова.

Ніяких винятків для дітей не буде: всі, хто вчиться в 1-11 класах харківських шкіл, отримають картку.  Всі картки школярів будуть з фото. У дітей це пов'язано з функцією ідентифікації: передбачається, що в подальшому картка замінить учнівський квиток, за яким дитина заходить в школу.