Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту!

23 лип. 2021
Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (наказ МОН України від 24.1 1.2020 № 1452) в період з 23 по ЗО серпня 2021 року у м. Києві відбудуться Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (кордові моделі) (IV ранг). Програма (Регламент) проведення заходу розміщена на сайті УДЦПО: http: //udcpo.com.ua.

Організатори заходу є Український державний центр позашкільної освіти, Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ГО «Федерація авіамодельного спорту України». До участі запрошуються команди закладів позашкільної освіти та інших закладів, установ, організацій, що отримали виклик від Українського державного центру позашкільної освіти. Склад команди: 13 осіб: 10 учасників, 1 керівник команди, 1 суддя та 1 тренер. Заїзд та реєстрація учасників - 23 серпня 2021 року до 14.00 год. за адресою: м. Київ, спортивний комплекс ТСОУ України «Чайка». Проїзд від станції метро «Святошин» м. Києва автобусом № 37А до зупинки «Спорткомплекс «Чайка». Витрати на проїзд, проживання та харчування учасників та осіб, які їх супроводжують, здійснюються за рахунок організації, що відряджає. Збереження життя і здоров’я учасників, дотримання учасниками відповідних санітарних і протиепідемічних заходів у дорозі та під час проведення заходу забезпечують супроводжуючі особи.