Вітання виконувача обов’язків Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди початку навчального року

2 вер. 2021
Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки Харківської загальноосвітньої школи № 100 ім. А.С.Макаренка! Сьогодні набуває прав новий навчальний рік! Рік, у який наша країна відзначає 30-річчя! Щиро пишаюся здобутками харків’ян у галузі освіти! Упевнений у подальшому розквіті інтелектуального потенціалу Харкова.

Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки

Харківської загальноосвітньої школи № 100 ім. А.С.Макаренка!

Можливість навчатися є в кожної людини будь-якого віку, але саме школа дарує основу розуміння того, де ви знайдете своє покликання.

Першокласникам бажаю, щоб вони з легкістю поринули у світ знань та цікаве шкільне життя. Старшокласникам – сміливості втілити найамбітніші плани. Хай кожен урок буде сповнений користю, а кожен день – натхненням та щирістю.

Захоплююся самовідданістю вчителів та їхнім умінням розгледіти талант у кожному учневі. Поділяю хвилювання батьків та віру в краще майбутнє дітей.

Хай для всіх навчальний рік буде плідним, захопливим та сповненим яскравими моментами!

виконувач обов’язків

Харківського міського голови                                                                                                             Ігор  Терехов