Профорієнтаційний проєкт "HumanHub"!

26 лист. 2021
Волонтерська ініціатива "Станція Харків" з жовтня 2021 року розпочала сьому хвилю проєкту "HumanHub" - створення можливостей для розвитку молоді як особистостей і конкурентоспроможних професіоналів. Проєкт спрямований на допомогу підліткам 14-17 років у свідомому виборі майбутніх професій.

Проєкт працює з квітня 2019 року і вже визнаний успішним работодавцями та експертами Харкова.

Участь у проєкті для дітей із багатодітніх та малозабезпечених сімей, сімей ВПО, сиріт та інших вразливих категорій, що проживають у Харківській області безкоштовна.