Увага!

10 квіт. 2022
З 11.04.2022 відновлюється освітній процес

Шановні учні та батьки!Відповідно до листа Департаменту освіти Харківської міської ради від 08.04.2022 №01-22/621/22, на підставі методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 01.04.2022 №290, з урахуванням ситуації, яка склалася у м. Харкові в умовах воєнного стану в Україні, у школі з 11.04.2022 відновлюється освітній процес. Навчання організовано виключно в дистанційному форматі, з використанням електронних освітніх платформ і комунікаційних онлайн сервісів та інструментів в асинхронному та, по можливості, синхронному режиму взаємодії.

Навчання за дистанційною формою для учнів  1-11 класів буде проводиться за розкладом уроків з використанням ухвалених педагогічною радою платформ Googl Meet, Googl Classroom, з урахуванням інтересів учасників освітньої комунікації із запобіганням ймовірних психологічним та безпековим ризикам.

Учителі-предметники:

1.Для проведення занять в асинхронному режимі створили групи класів в Googl Classroom.

2.Для комунікації з учнями створено групи класів в месенджері Telegram.

3.Облік проведених навчальних занять та результатів навчальних досягнень учнів будуть фіксуватися доступним учителям способом з наступним перенесенням до класних журналів після стабілізації ситуації у м.Харкові.