Всеукраїнський онлайн-урок з мінної безпеки

1 черв. 2022

Міністерство освіти і науки України запрошує 1 червня учнів усіх класів на всеукраїнський онлайн-урок з мінної безпеки. Як повідомили у Департаменті освіти, урок проходитиме на платформі ,,Zoom" і триватиме 40 хвилин. Для учнів 1 - 4 класів урок розпочнеться об 11.00. Для учнів 5-11 класів  - о 13.00.
Наприкінці уроку школярі зможуть отримати нагороди та спеціальні подарунки від Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ). Зазначимо, що заняття відбудеться за підтримки Українського інституту розвитку освіти, Міністерства освіти і науки, а також у рамках інформаційної кампанії  ЮНІСЕФ із Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Державною службою з надзвичайних ситуацій.