Вітаємо вчителів-переможців!

15 черв. 2022
Підбито підсумки ІІ Міжнародного конкурсу для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети освітнього процесу». Серед переможців - шість учителів нашої школи. Вітаємо!

У ІІ семестрі поточного навчального року вчителі української мови і літератури та вчителі початкових класів нашої школи взяли участь у  ІІ Міжнародному конкурсі для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети освітнього процесу». На конкурс було подано 9 робіт, 6 з них були відзначені нагородами.

У номінації «Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів початкової школи»:

Мініч Д.О. – за розробку уроку «День Соборності України», ІІ місце;

Федько І.В. – за розробку уроку «Діти об'єднують Україну», ІІІ місце.

У номінації «Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів повної загальної середньої освіти (10–11 класи)»:

Хаустова С.Г. – за розробку уроку «Дмитро Яворницький і собор козацького бароко в Новомосковську», ІІ місце.

У номінації «Авторський розвивальний навчальний урок на українознавчій основі для початкової школи»:

Теренко О.А. – за розробку виховного заходу «Ой, уже весна-красна», ІІ місце.

У номінації «Авторська розробка виховного українознавчого заходу для вчителів початкової школи»:

Бурцева О.О. – за розробку уроку «Україна – єдина країна», ІІ місце.

У номінації «Авторська розробка виховного українознавчого заходу для базової загальної середньої школи (5–9 класи)»:

Свєчнікова Л.Ю. – за розробку виховного заходу «Нема на світі України, немає другого Дніпра», ІІІ місце.