Ресурси для навчання школярів, коли немає інтернету

16 лист. 2022
Протягом кількох останніх днів різні видання України повідомили, які ресурси можуть допомогти в умовах масштабного вимкнення світла. Оскільки запити про використання електронних підручників нам надходять постійно, то ділимося інформацією не тільки про доступ до підручників EdPro, а й повним переліком корисних ресурсів.

Додатки, які дозволяють навіть в режимі відсутності інтернету працювати з електронними ресурсами:

Електронна бібліотека на порталі Інституту модернізації змісту освіти містить 1 335 підручників всіх назв з 1 по 11 клас.

Впроваджено єдиний гейміфікований застосунок «Вивчаю – не чекаю» для учнів перших-четвертих класів, який працює офлайн.

Компанія EdPro відкрила до 31 грудня безоплатний доступ до електронних підручників на навчальному порталі Мозавеб (для перегляну необхідна реєстрація);

Як користуватися електронними підручниками EdPro можна дізнатися на Освітньому курсі "Основи роботи з mozaBook та mozaWeb". Стаття з переліком доступних книг та методичок "Понад 350 підручників та посібників у вільному доступі для українських вчителів"

Відеоінструкція для тих, хто вперше реєструватиметься на порталі Мозавебу для користування підручниками.

Джерело: Компанія EdPro