«Навички для успішного життя»: освітня ініціатива для учнів 6-11 класів

8 січ. 2023
Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та провідними українськими дистанційними школами запустили нову освітню ініціативу «Навички для успішного життя» для учнів 12-17 років. Завдяки участі в Проєкті школярі отримають нових друзів, а також корисні знання, які знадобляться їм протягом всього життя.

Впродовж 8 місяців — до липня 2023 року — українські учні, які знаходяться як в Україні, так і в 14 країнах світу через війну, зможуть навчатися важливих навичок для життя. Навчання відбуватиметься дистанційно. Усі уроки у межах цього проєкту проходять процедуру затвердження у відповідних фахівців та отримають гриф Міністерства освіти і науки України».