ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

17 квіт. 2023
Триває прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 ім. А.С. Макаренка Харківської міської ради Харківської області у 2023 році здійснюватиметься по 31 травня та на вільні місця після 15 червня до початку навчального року

У зв'язку з тим, що бойові дії  в нашій країні тривають, батьки майбутніх першокласників мають можливість подати документи до закладу освіти наступними способами (за вибором заявника):

безпосередньо у закладі освіти.

вул. Лісопарківська, 8, щоденно з 9 .00 до 14.00.

- на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»   за  посиланням    https://school.isuo.org/  зг  ідно   з покроковою інструкцією (для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами);

Відеоінструкція     https://youtu.be/VgnbxIf25VY

електронною поштою на адресу закладу [email protected]

Батьки мають право подати заяву та документи до:

закладу освіти, на території обслуговування якого вони (їхня дитина) проживають (перебувають);

будь-якого іншого закладу освіти (дитина може бути зарахована на вільні місця).

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДО 1 КЛАСУ

1. Заява про зарахування дитини до першого класу за формою.

Зразки заповнення заяв:

- зразок 1;

- зразок 2 ;

- зразок 3 .

2. Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

3Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ) для організації інклюзивного навчання.

До заяви батьки дитини мають право додавати будь-який документ, який підтверджує факт проживання дитини на закріпленій території обслуговування. Реквізити документа зазначаються в заяві про зарахування.