Державний заклад освіти "Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області" запрошує на навчання

30 квіт. 2023
Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області» – це сучасний навчальний заклад, що готує кваліфікованих конкурентоспроможних спеціалістів будівельної та інших галузей економіки.

Зручні аудиторії та комфортні лабораторії приваблюють до навчання. Заняття проводяться не лише із застосуванням традиційних методів, а й з використанням новітніх технологій. Навчання в Центрі здійснюється українською мовою. Різноманітність форм робить навчання цікавим і ефективним, що забезпечує стійкий інтерес та активність учнів. Отримані знання учні вдосконалюють на уроках виробничого навчання та практиці.
Виробниче навчання проводиться в сучасних майстернях за спеціальностями:

• Муляр; лицювальник-плиточник
  • Муляр; електрозварник ручного зварювання
  • Монтажник гіпсокартонних конструкцій; муляр
  • Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр
  • Маляр, реставратор художньо-декоративних фарбувань
  • Перукар-модельєр, манікюрних, візажист
  • Оператор комп’ютерного набору, офісний службовець
  • Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій; електрозварник ручного зварювання
  • Квітникар, флорист
  • Квітникар, озеленювач (ландшафтний дизайн)
  • Монтажник гіпсокартонних конструкцій; столяр
  • Монтажник гіпсокартонних конструкцій; штукатур (ми готуємо фахівців з цієї спеціальності спільно з німецькою фірмою KNAUF, що є беззаперечним лідером у будівельних технологіях).

Відшліфовують же свої професійні навички учні Центру на провідних підприємствах регіону: Житлобуд-1, Житлобуд-2, Автомобіліст-98 та ін.

Учні Центру мають можливість цікаво і змістовно проводити вільний час. У двох спортивних залах, тренажерній залі та залі боксу під керівництвом досвічених тренерів працюють спортивні секції, де учні можуть вдосконалювати та підтримувати свою фізичну форму. А гуртки технічної творчості, художньої самодіяльності дають можливість проявити себе в загальноучилищних заходах: виставках, конкурсах, фестивалях.

І, нарешті, учні Центру забезпечуються:

• Безкоштовним проживанням в комфортних кімнатах гуртожитку, харчуванням у їдальні
  • Стипендією
  • І, врешті решт, отримують атестат про повну загальну середню освіту та диплом кваліфікованого робітника.

• Наша адреса:

м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 39