Про проведення освітньої акції «Де єдність, там і перемога»

26 трав. 2023
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, Міжнародного дня друзів, Всесвітнього дня донора, Дня Конституції України Департамент освіти Харківської міської ради запрошує долучитися до освітньої акції охочих школярів, батьків, вихованців позашкілля, педагогів.

1) З 1.06.2023 по 5.06.2023 на каналі “Харків надихає” розміщуватимуться роботи учасників онлайн-вернісажу “Світ дитинства” з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Нерідко від дорослих діти чують: “А ось я у твоєму віці...”. Будемо раді отримати від учасників спільний колаж (від членів родини або шкільних сімей), на яких просимо розмістити фото дитини та батьків/педагогів у такому ж віці, як і діти (формат .jpg або .png).

2) З 8.06.2023 по 11.06.2023 запрошуємо учасників долучитись до відеомарафону на тему ,,Сила шкільної дружби,, з нагоди Міжнародного дня друзів. У відео тривалістю до 2 хвилин (бажано горизонтальне, розширення .mp4) пропонуємо школярам або класним керівникам поділитись власними історіями про силу шкільної дружби.

3) З 19.06.2023 по 30.06.2023 запрошуємо школярів долучитись до флешмобу «Наші люди – наша гордість» з нагоди Дня Конституції України.

Суть флешмобу полягає в тому, щоб згадати видатних харків’ян, які зробили великий внесок у державотворення країни й передали свою мудрість майбутнім поколінням.

Для участі у флешмобі потрібно:

- знайти у відкритих джерелах крилаті вислови, цікаві судження (думки) видатних харків’ян про українців та державу Україну (зокрема про українську ментальність, особливості характеру, історичні досягнення тощо);

- записати короткі відео (до 2 хвилин), у яких учасник цитує обраних авторів/ презентує їхні твори (книги, статті, праці).

4) Без обмежень за часом протягом місяця просимо заклади освіти ділитись фотозвітами про участь у червневих акціях, спрямованих на підтримку наших військових.

Матеріали просимо надсилати протягом місяця на електронну адресу [email protected], зазначаючи прізвище, ім’я, заклад освіти, клас, район.

Кращі роботи публікуватимуться в Telegram-каналах Департаменту освіти протягом червня.