"Тепер я знаю" – літня безкоштовна програма з української мови й математики для учнів 4-8 класів

9 лип. 2023

ГО “Смарт Освіта” запрошує учнів й учениць, які цього року закінчили 4-8 класи української школи доучитись до проєкту “Тепер я знаю”. Це безоплатний 5-тижневий курс з української мови та математики для учнівства. Навчання допоможе надолужити втрачені знання, зрозуміти теми, які важко давалися у школі, й опанувати базову програму, щоб комфортно вчитися в наступному класі. В основі курсу – принципи компетентнісного підходу до навчання, що дозволять дитині пізнати й зрозуміти теми завдяки практичним завданням, ситуаціям із повсякденного життя.

Реєстрація доступна за посиланням.
   Навчання відбуватиметься онлайн з учителями в Zoom і на навчальній платформі Moodle у період з 17 липня до 20 серпня, щодня по буднях (окрім середи) у ранковий (10:00 – 12:00) або вечірній час (17:00 – 19:00).