Серпнева літня STEM-школа запрошує слухачів!

19 лип. 2023
Проведення науково-практичних заходів у рамках літньої сесії «STEM-школа – 2023»

Відділ STEM-освіти Інституту спільно з ДЗВО «Університет менеджменту освіти», видавництвом «Видавничий дім «Освіта» проводить для освітян літню дистанційну сесію «STEM-школа – 2023» за наступним планом:

15-17.08.2023 – навчання;

19-21.08.2023 – тестування;

22.08.2023 – підсумок навчання на літній сесії, видача сертифікатів слухачам та спікерам.

У програмі сесії будуть представлені матеріали з актуальних питань STEM-освіти для педагогічних працівників усіх рівнів освіти за напрямами:

• науково-методичні засади розвитку STEM-освіти в умовах запровадження НУШ;
  • цифрові ресурси для STEM-навчання;
  • партнерська взаємодія для кращого результату розвитку освітнього STEM-середовища.

Учасників очікує 3 дні інтенсивного онлайн-навчання на платформі Українського проєкту «Якість освіти» (http://yakistosviti.com.ua/uk/Golovna). Доступ до навчальних матеріалів на платформі буде відкрито 15.08.2023 о 10:00. Понад тридцять спікерів поділяться своїми ідеями, досвідом та практичними кейсами методичних матеріалів.

Для навчання, отримання матеріалів і сертифіката учасникам необхідно заповнити до 20.08.2023 реєстраційну форму за покликанням: https://stem.nppu.org/#Registration. Після реєстрації автоматично створюється особистий кабінет на платформі ЄАС (Єдина атестаційна система).

Участь у літній дистанційній сесії «STEM-школа – 2023» безоплатна.

Педагогічні працівники закладів освіти матимуть можливість безоплатного підвищення кваліфікації з питань STEM-освіти.

Джерело: imzo.gov.ua