Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад у 2023/2024 навчальному році – видано наказ МОН 1 серп. 2023

2 серп. 2023

Наказом Міністерства освіти і науки від 14.07.2023 № 853 «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад у 2023/2024 навчальному році» визначено заклади освіти, на базі яких відбудуться змагання, утворені відповідні оргкомітети та журі. Інтернет-олімпіади проходитимуть з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.

Мета Всеукраїнських учнівських інтернет-олімпіад – пошук, підтримка, розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді, активізація запровадження комп’ютерних технологій в освіті, сприяння широкому залученню обдарованої молоді до інтелектуальних змагань, що проводяться з використанням мережі інтернет.