Школярів запрошують узяти участь у Всеукраїнському конкурсі космічних експериментів

10 серп. 2023
Учнів 7-9 і 10-11 класів за менторства вчителів біології, хімії та фізики запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі шкільних космічних експериментів (лист МОН від 04.08.2023 № 1/11568-23 «Про реєстрацію на ІІІ Всеукраїнський конкурс шкільних космічних експериментів (Student Spaceflight Experiments Program, SSEP)».

Зареєструватися в конкурсному відборі учасники можуть до 15 серпня 2023 року за посиланням.
   Переможці відбору матимуть можливість відправити мінілабораторії з дослідження мікрогравітації на Міжнародну космічну станцію на кораблі “SpaceX Dragon” з майданчика 39A Космічного центру NASA імені Кеннеді, що в штаті Флорида, США.