Про Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Розвиток професіоналізму вчителів початкових класів щодо формування читацької компетентності молодших школярів: виклики, досягнення, перспективи»

16 вер. 2023
Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що на виконання Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія» 27-28 вересня 2023 року у дистанційному форматі відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток професіоналізму вчителів початкових класів щодо формування читацької компетентності молодших школярів: виклики, досягнення, перспективи».

Організаторами конференції є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України, Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія Харківської області», Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.
   Мета конференції: популяризація ефективних форм, технологій, методик та засобів навчання, які застосовуються для підвищення загальних і професійних компетентностей учителів початкових класів, необхідних для формування читацької компетентності молодших школярів.
   До участі в конференції запрошуються науковці, учителі-практики початкової школи, шкільні бібліотекарі, письменники, представники видавництв.
   Участь безоплатна.
   Більше інформації надано у листі ДНУ “ІМЗО” від 13.09.2023 № 21/08-1538.