Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

1 жовт. 2023
Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

Шановна освітянська спільното Харкова!

Я пишаюся кожним з вас і кожному з вас дякую! Бо ви продовжували навчати наших дітей зі сховищ. Ви проявили себе у волонтерстві та разом з нами готувалися до відкриття шкіл і прийому дітей у шкільних укриттях. Ви допомогли в організації метрошколи. І незабаром у місті відкриється ще одна безпечна локація для навчання дітей.

Харків є найінтелектуальнішим містом в Україні саме завдяки вам. Продовжуйте в тому ж дусі! Будьте натхненними, зацікавленими, і тоді все обовʼязково вдасться! Не уявляю міста без вашої підтримки і натхнення!

Освіта — це один із напрямків, на який ми не скорочували і не будемо скорочувати видатків. Зі святом!