Запрошення від ХНЕУ ім.С.Кузнеця

31 жовт. 2023
Кафедра Фінансів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця запускає новий проєкт – НАУКОВОГО ГУРТКА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ «Академія фінансового успіху». Він дозволить відчути специфіку професії, отримати знання з омріяної спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок.

Запрошуються учні 10-11 класів до занять у гуртках, які проходитимуть регулярно з листопада 2023 до березня 2024 року (плануються у вихідний день) у ХНЕУ ім. С. Кузнеця у змішаному форматі (офлайн/онлайн).

На вас чекають:

цікаві інтерактиви та майстер-класи від провідних викладачів кафедри

творча і дослідницька робота

відкриті дискусії
розробка власного проєкту
конкурс робіт з нагородженням

Керівник НАУКОВОГО ГУРТКА «Академія фінансового успіху» ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ ХНЕУ ІМ.С. КУЗНЕЦЯ Інна АЛЕКСЄЄНКО конт.тел. +380671485957

Початок навчання04.11.23

Заповнюйте форму https://forms.gle/xzf5bt28mWRC1tmR9Вам буде надіслано програму і запрошення після 30 жовтня.

ПРОГРАМА НАУКОВОГО ГУРТКА «Академія фінансового успіху» додається.