Про проведення V Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку»

1 лист. 2023
Інститут модернізації змісту освіти пропонує освітянам долучитися до участі у V Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку», яка відбудеться 9 листопада 2023 року об 11:00.

Мета конференції: представлення українського та закордонного досвіду розвитку STEM-освіти, вивчення ефективних науково-методичних підходів і технологічних рішень організації STEM-навчання в умовах цифровізації та реалізації дидактичних принципів Нової української школи, формування професійної компетентності педагогів з питань STEM-освіти у системі неперервної педагогічної освіти тощо.
   Тематичні напрями роботи конференції:
   - теорія і практика STEM-освіти: український та закордонний досвід;
   - формування професійної компетентності педагогів з питань STEM-освіти в контексті реалізації Нової української школи у системі неперервної педагогічної освіти;
   - організація освітнього STEM-середовища: моделі, науково-методичне забезпечення, досвід організації роботи STEM-центрів/лабораторій та інтерактивних музеїв науки;
   - інноваційні підходи щодо самовизначення здобувачів освіти до побудови успішної STEM-кар’єри.
   Для участі у конференції необхідно зареєструватися до 5 листопада 2023 року. Участь безоплатна.
   Трансляція конференції буде відбуватися за покликанням.