Протягом минулого тижня учні 5-А та 6-Б класу разом зі своїм класним керівником Залозной С.П. відвідали віртуальні тури по Українським музеям Архітектури та побуту просто неба.

6 лист. 2023
Протягом минулого тижня учні 5-А та 6-Б класу відвідали віртуальні тури по Українським музеям Архітектури та побуту просто неба. Віртуально побачили з висоти пташиного польоту та поблукали по стежкам Запорізької Січі, відвідали Національний музей архітектури та побуту в Києві, Шевченківський гай у Львові, Музей архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини в Переяслав-Хмельницькому. Занурилися в життя та культуру людей минулого сторіччя, отримали неперевершені враження від музеїв, їх масштабів та експонатів.