ШКОЛЯРІВ ЗАПРОШУЮТЬ ВІДВІДАТИ ЗИМОВІ ШКОЛИ

5 січ. 2024
Традиційно під час канікул у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця починає роботу Зимова школа. Харківські учні можуть відвідати понад 35 майстер-класів за різноманітними напрямами та набути нових навичок, дізнатися більше про майбутню спеціальність.

Зимові школи будуть працювати з 4 до 13 січня у форматі онлайн. Найкращі викладачі ХНЕУ імені Семена Кузнеця проведуть з учнями ділові ігри, тренінги та майстер-класи за такими напрямами:

• Економіка
  • Менеджмент
  • Туризм
  • ІТ та кібербезпека
  • Маркетинг
  • Фінанси
  • Облік та диджитал-технології
  • Журналістика
  • Міжнародні відносини
  • Штучний інтелект
  • Кулінарія
  • Підприємництво та стартапи
  • Графічний дизайн
  • Політичні науки
  • Право
  • Оброблення даних та Big Data

Усі заняття в межах проєкту — безплатні.

Щоб отримати доступ до занять у Зимовій школі необхідно зареєструватися за покликанням.

Набувайте нових навичок, ставайте сильнішими й розумнішими!