ВЕБІНАР «ІНТЕГРОВАНЕ НАВЧАННЯ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ

27 квіт. 2024
ВЕБІНАР «ІНТЕГРОВАНЕ НАВЧАННЯ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ З ДОСВІДУ РОБОТИ ПІЛОТНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ»

Що таке інтегроване навчання та як його застосувати в базовій школі? Про це з практики знають учителі пілотних шкіл НУШ, і одна з них поділиться досвідом під час вебінару.

Коли: 2 травня, 15:00

Спікери: вчителі та представники адміністрації Дніпрорудненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Талант» (Запорізька область)

Для кого: для вчителів різних предметів / інтегрованих курсів

Де дивитися: на фейсбук-сторінках МОНКоманди підтримки відновлення та реформ МОН, на ютуб-каналі МОН.

Мета заходу — продемонструвати застосування інтегрованого навчання в реальній школі та дати вчителям практичні знання щодо цього. Зокрема, учасники й учасниці:

• поглиблять знання щодо різновидів інтеграції в освіті;
  • ознайомляться з прикладами елементів інтеграції з різних предметів / інтегрованих курсів;
  • розкриють можливості застосування віртуальних лабораторій під час викладання предметів природничої галузі;
  • з’ясують, як інтегрувати набуті вміння під час вивчення міжгалузевого курсу STEM в інші освітні галузі.

Долучайтеся!

Вебінар організовано спільно з Командою підтримки відновлення та реформ МОН. «Архітектура відновлення та реформ в Україні» (URA) — це комплексна програма технічної допомоги, запроваджена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) у партнерстві з Європейським Союзом для підтримки важливих процесів відновлення та реформ в Україні. Програма фінансується Багатостороннім донорським фондом стабілізації та сталого розвитку України під управлінням ЄБРР. Учасниками Фонду є Австрія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Латвія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Велика Британія, США та Європейський Союз (найбільший донор).