ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО ТА РОЗІГРАШ КВИТКІВ НА ФЕСТИВАЛЬ: УЧИТЕЛІВ ТА УЧНІВ ЗАПРОШУЮТЬ ДО ГРИ «ВИВЧАЮ — НЕ ЧЕКАЮ»

29 трав. 2024
У межах ініціативи «Вивчаю — не чекаю» вчителям та їхнім учням 6–11 років пропонують цікаву гру з математики та читання. Вона допоможе дітям повторити вивчений матеріал, закріпити знання та відпрацювати навички перед літніми канікулами. Для цього потрібно лише завантажити застосунок на гаджет та запропонувати дитині пограти в мініігри.

МОН запрошує вчителів долучитися до акції «Літо з «Вивчаю — не чекаю» та виграти призи: 11 червня 2024 року серед учителів буде розіграно 10 квитків на фестиваль «Вчителі майбутнього» у Львові та 10 суперпризів — квитки, трансфер і проживання.

Також усі учасники отримають методичні посібники з готовими уроками математики та читання.

Як узяти участь:

1. Завантажити застосунок, підʼєднатися самим та зареєструвати учнів і учениць за допомогою учнівських облікових записів Google Classroom.
  2. Поділитися інформацією про застосунок у батьківському чаті.
  3. До 10 червня 2024 року надіслати скріншот кабінету вчителя на пошту [email protected].
  4. З усіма питаннями вчителі можуть звертатися на електронну пошту, зазначену в умовах акції.

Долучайтеся до понад 115 тисяч школярів, які вже користуються застосунком «Вивчаю — не чекаю». Запрошуємо взяти участь!