Платформа «Безпека дітей в Інтернеті»

8 черв. 2024
Напередодні літніх канікул та Міжнародного дня захисту дітей Google презентував в Україні нову платформу для забезпечення безпеки дітей в інтернеті.

Ця платформа покликана навчити дітей і підлітків безпечному та відповідальному користуванню інтернетом, а також допомогти батькам і вчителям захищати їх в онлайн-середовищі.

На платформі можна знайти безліч корисних ресурсів та інструментів:

• Цифрове громадянство і безпека: Інформація, адаптована для різних вікових груп, включає поради щодо відповідального обміну інформацією, ввічливого спілкування та захисту приватності в інтернеті.
  • Підтримка для батьків і вчителів: Наприклад, «Посібник із Family Link для батьків», що містить інформацію про функції додатка для контролю за дитячими пристроями на Android.
  • Рекомендації для молоді: Окремий посібник з порадами про обережність, доброзичливість та захист в онлайн-просторі.
  • Онлайн-гра «Interland»: Ця гра допоможе дітям освоїти важливі навички інтернет-безпеки та відповідального цифрового громадянства в ігровій формі без необхідності завантаження чи реєстрації.
  • Посібник з медіаграмотності для підлітків: Допомагає розвивати критичне мислення та відповідальне ставлення до інформації під час онлайн-спілкування.

Запрошуємо відвідати платформу за покликанням.

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України.