Підліткам пропонують долучитися до проєкту «Освітній суп»

18 черв. 2024
Учнів і учениць 5-11–х класів запрошують на безплатні заняття з предметів шкільної програми в межах проєкту “Освітній Суп”.

Доєднатися до освітньої програми всі охочі можуть, заповнивши анкету до 19 червня за посиланням.
   Під час реєстрації можна обрати зручний час для відвідування дистанційних занять. Точний розклад уроків організатори повідомлять учасникам і учасницям напередодні старту.
   Учасники та учасниці, які хочуть “підтягнути” свої знання, можуть пройти навчання за двома програмами (обидві безплатні):
заняття з вчителями-тьюторами з математики та/або української мови (можна обрати обидва предмети або один);
заняття зі студентами-менторами з одного із предметів шкільної програми (історія України, інформатика, фізика, хімія, біологія, англійська мова, українська мова, математика, географія).
   Онлайн-заняття (1 академічна година) у межах обох програм триватимуть протягом 8 тижнів.
   Уроки “Освітнього Супу” проводитимуть учителі, які пройшли спеціальне навчання від Міжнародної академії тьюторингу та використовують найактуальніші інтерактивні методи освіти, а також мотивовані й активні студенти-ментори.
   Крім того, під час навчання учні й учениці отримають психоемоційну підтримку та зможуть покращити свої навички соціалізації.
   Організатори  проєкту – ГО “Навчай для України”.