ЛІТО ЗІ ШТУЧНИМ ІНТЕЛЕКТОМ: ПІДЛІТКІВ ЗАПРОШУЮТЬ ДО БЕЗОПЛАТНОГО ОНЛАЙН-ТАБОРУ

20 черв. 2024
З 1 до 26 липня 2024 року відбудеться безкоштовний літній онлайн-табір «Знайомство зі штучним інтелектом» для дітей віком від 13 до 17 років від онлайн-платформи Mathema.

З 1 до 26 липня 2024 року відбудеться безкоштовний літній онлайн-табір «Знайомство зі штучним інтелектом» для дітей віком від 13 до 17 років від онлайн-платформи Mathema.

Програма табору складається з 8 інтерактивних онлайн-лекцій, метою яких є:

• надати базові знання про штучний інтелект (ШІ) та принципи його роботи;
  • показати зв'язок ШІ з математикою та продемонструвати застосування математичних методів для створення ШІ-систем;
  • розвинути креативність, логічне мислення та навички розвʼязання проблем у дітей;
  • навчити користуватися мовними моделями для генерування текстів, перекладу та створення контенту;
  • ознайомити з інструментами для генерування зображень та відео за допомогою ШІ.

Програма курсу охоплює такі теми:

• вступ до ШІ: принципи роботи та сфери застосування;
  • мовні моделі: математичні основи та їхнє використання;
  • генерація зображень та відео: алгоритми та інструменти ШІ;
  • творчі проєкти з використанням ШІ-технологій.

Наприкінці табору учасники зможуть розробити власні проєкти, застосовуючи здобуті знання про ШІ.

Строки: 1–26 липня.

Вартість: безкоштовно.

Реєстрація: відкрита на сайті проєкту.

Цей проєкт — чудова нагода для ранньої профорієнтації та знайомства дітей із передовими технологіями. Долучайтесь!

Довідково:

Mathema — це онлайн-платформа для вивчення математики, яка з 2021 року проводить понад 30 000 уроків щомісяця. Її мета — допомогти учням заповнити прогалини у знаннях та підготуватися до тестів, екзаменів і домашніх завдань, розвиваючи аналітичні навички та створюючи міцну базу знань.