Веселі та корисні заняття для дітей Київського району в метрошколі

22 черв. 2024
Учні ліцею 21.06.2024 відвідали веселі та корисні заняття для дітей Київського району в метрошколі. Безмежна радість від зустрічі з однолітками, друзями, педагогами створила атмосферу справжнього свята.

Працювали творчі майстерні: студія вокалу, музичне фойє, майстерня Художника, ляльковий театр, майстер-класи від Бісер-сіті, від гуртка «Народні ремесла України». Діти учились плести браслети шамбала, створювали декоративні вироби у вигляді мишок, дуже стильні галстуки з намистинок, навчалися живопису, акторській майстерності, займалися вокалом та музикою, рукоділлям. Як завжди, був час і для активного відпочинку дітей. Всім було дуже весело, панувала атмосфера доброзичливості, взаєморозуміння.

Також у метрошколі дітей очікували нові майстер-класи, які підготували для них викладачі ЦПО «Вектор»: «Паперопластика», «Хореографія», «Аплікація з сірників», «Малюнок». На заняттях діти із задоволенням вчилися техніці живопису по манці, моделюванню, аплікаціям. Робили декоративні панно, мозаїку з яєчної шкаралупи та з задоволенням виконували хореографічні вправи для виразності та граціозності рухів. Діти сьогодні обіцяли подарувати свої творчі роботи батькам.