Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Імперативи розвитку Нової української школи: сучасні реалії»

27 черв. 2024
Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє про проведення ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Імперативи розвитку Нової української школи: сучасні реалії» (далі – Конференція). До участі запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники, фахівців методичних установ, педагоги закладів освіти, студентська та учнівська молодь.

Основні напрямки роботи конференції:
   1. Обґрунтування нових підходів до впровадження ключових компетентностей в Новій українській школі.
   2. Професійна підготовка вчителів у системі неперервної освіти. Формальна, неформальна та інформальна освіта.
   3. Нова українська школа: впровадження модельних навчальних програм 5-9 класів.
   4. Цифровізація освітнього процесу: дистанційна освіта; цифрові системи, застосунки та сучасні інноваційні технологій.
   5. Педагогіка партнерства в Новій українській школі.
   6. Педагогічні підходи в STEM-освіті.
   7. Впровадження інноваційних освітніх проектів з метою забезпечення якості освітнього процесу.
   8. Значення рухової активності у збереженні ментального здоров’я.
   9. Теоретико-методологічні аспекти інклюзивної освіти. Психологічні аспекти особистісно-професійного зростання фахівців в умовах інноваційних змін.
   10. Реалізація Програми Президента України «Здорова України» в закладах освіти: Соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України», «Нація загартованих», «Активні парки – Нестримні».
   11. Здоров’язбережувальні технології. Безпечний та здоровий спосіб життя. Екологічна грамотність.
   12. Формування української національної та громадянської ідентичності. Краєзнавство і туризм.
   13. Основи професійно-прикладної фізичної культури/підготовки. Прикладні (військово-прикладні) види спорту.
   Участь для слухачів безоплатна.
   Початок Конференції 03.07.2024 о 10:00.
   Для участі необхідно зареєструватися за покликанням до 02 липня 2024 року.