Інтернет- олімпіада з інформаційних технологій

8 лип. 2015
Строки проведення олімпіади

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.06.2015 № 650 «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій у 2015/2016 навчальному році» на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка буде проведено І Всеукраїнську учнівську Інтернет- олімпіаду з інформаційних технологій. Олімпіада проводитиметься в два етапи серед учнів 9-11-х класів. Перший (відбірковий) етап буде проведено в заочній формі з 17 серпня по 02 жовтня 2015 року. Реєстрація учасників відбуватиметься протягом 01 липня – 20 вересня 2015 року.Детальну інформацію про проведення олімпіади розміщено на сайті http://it.upml.knu.ua/.