Відкрита публічна презентація ХЗОШ № 100!

12 січ. 2016
11 січня 2016 року відбулася відкрита публічна презентація ХЗОШ № 100!

11 січня 2016 року відбулася відкрита публічна презентація ХЗОШ № 100. На презентації були присутні: начальник управління освіти адміністрації Київського району Куценко Т.В., заступник начальника управління освіти Ліпейко В.І., директор методичного центру Настенко І.В., головний спеціаліст управління освіти Губарєва І.Д., головний спеціаліст управління освіти Петришена О.М., головний спеціаліст управління освіти Лустенко С.І., завідувач ЛКТО Короп Ю.В., директор ХЗОШ № 52 Прибиловська Н.В., директор ХЗОШ № 158 Назарова О.В., директор ХЗОШ № 37 Жовтун Т.С., представник батьківського комітету ХЗОШ № 100 Туркіашвілі З.А., вчителі школи, учні, батьки.