Набір до 1, 10 класів

23 черв. 2011
Школа продовжує набір до 1, 10 класів

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №100 ім.А.С.Макаренка Харківської міської ради Харківської області продовжує набір до 1, 10 класів з російською мовою навчання на 2011/2012 навчальний рік.
Навчання в 10 класі буде здійснюватися у класі універсального профілю, в якому учні зможуть опанувати курс за вибором "Рівняння в курсі алегебри", факультативи з хімії, біології, фізики та інформатики, додаткові години з алгебри та геометрії.
У 1 класі ваших дітей зустрінуть кваліфіковані вчителі початкової школи, які навчать їх азам науки і відкриють перед ними двері у захоплюючий світ навчання, пізнання, радості, дружби.
Звертатися за адресою: вул. Лісопарківська, 111, тел. 315-11-22
Ласкаво просимо до нашої школи!