Відкриття табору відпочинку "Сонечко!"

30 трав. 2016
30 травня 2016 року в Харківській загальноосвітній школі №100 ім. А.С.Макаренка було відкрито табір з денним перебуванням "Сонечко".

30 травня 2016 року в Харківській загальноосвітній школі №100 ім. А.С.Макаренка було урочисте відкриття табору з денним перебуванням "Сонечко". Протягом 14 днів вихованці табору відвідуватимуть музеї, театри, виставки, братимуть участь у спортивних змаганнях, конкурсах. У таборі працюють 14 загонів, кожен із яких має власну назву, емблему, девіз. Головною формою роботи пришкільного  закладу відпочинку та оздоровлення «Сонечко» цього року є  подорож рідним краєм,  подорож Сонячним містом. Мета подорожі: побачити оточуючий світ, рідний край у незвичному ракурсі, очима сонячних зайчиків,  подорожувати та жити  разом з сонячними промінцями.